Anna Císařovská

Anna Císařovská

Anna Císařovská (1987)

vystudovala DAMU obor činoherní herectví. Hned po dokončení začala působit v Divadle X10, jehož je spoluzakladatelkou. Dlouhodobě se věnuje pedagogické činnosti (dramatický obor, klavír), od roku 2014 hostuje v divadle Lampion. Znát ji můžete také ze seriálů Obchoďák, Sanitka, či z filmů Colette, Pátá čtvrť.

 

 

 

Jiří Hajdyla

Jiří Hajdyla

 Jiří Hajdyla (1982)

se narodil se v Ostravě. Vystudoval katedru alternativního a loutkového divadla DAMU. Po škole byl angažován v divadle Husa na provázku v Brně. Po pěti letech se rozhodl divadlo opustit a přestěhoval se zpátky do Prahy. Po roce na volné noze zakotvil v Divadle Lampion v Kladně. Kromě herectví se věnuje také světelnému designu, divadelní režii a pedagogické činnosti na Pražské VOŠ herecké.

 

 

 

Ivo Sedláček

Ivo Sedláček

 Ivo Sedláček (1991)

vystudoval herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. A vedle toho se věnoval hře na bicí a na klavír. Jako hudebník spolupracoval s Ostravským divadlem Aréna, s Těšínským divadlem a s kapelami různých žánrů od jazzu, přes punk, po rock metal. Aktivně se věnuje své vlastní hudební tvorbě. Studoval herectví na DAMU, na katedře loutkového a alternativního divadla. Spolupracuje s taneční skupinou ME-SA jako hudebník a performer. S kapelou Fekete seretlek ve zbylém čase jezdí po Evropě a skládá muziku pro divadelní představení. Za rok 2015 byl nominován na cenu Thálie v širší nominaci kategorie tanec a pohybové divadlo za roli v představení Gossip – Lenky Vagnerové & Company. Za tuto roli byl také nominován na Cenu divadelní kritiky na talent roku 2016.